01 липня 2019

В рамках програми творчого розвитку для дітей, позбавлених батьківської опіки, Благодійний фонд Максима Шкіля влаштував справжній пленер, де під наставництвом художниці Катерини Іваниченко, ми навчали дітей малювати пейзаж.  

Локацію для заходу обирали з розрахунку на те, щоб місце було затишне та красиве, а також безпечне та комфортне для дітей. Зупинилися на парку «Феофанія», де є альтанки, зручні доріжки, дитячий майданчик та тіниста галявина на березі озера. Завдяки цьому, діти отримали не тільки урок малювання, а й урок милування природою.

Основною метою пленеру було не просто дати академічні знання, а показати можливості для самовираження, навчити слідкувати за природою, сміливо експериментувати з техніками та кольорами, передавати на папері своє бачення світу.

Максим Шкіль переконаний, що у кожної дитини є свій талант та потенціал для розвитку, важливо дати правильний імпульс і підсилити його, забезпечивши всі необхідні умови. А людина, яка розвиває свій потенціал, буде горіти жагою до життя, праці та змін на краще.

Вдячні нашим волонтерам з ПЕРШОЇ ЛОГІСТИЧНОЇ КОМПАНІЇ за вашу увагу та тепло, якими ви поділилися з дітьми!