27 березня 2019

Коли зранку в Сезенківський ЦСПРД приїхав автобус, діти не знали, що на них чекає. Благодійний фонд Максима Шкіля підготував для них сюрприз.

Шлях до Києва, здогадки, приємне очікування і ось, вони зайшли у красиву концертну залу і сіли на кращі місця. Діти зрозуміли, що буде концерт, але не здогадувалися, що такий!

На сцені загорівся вогник чарівного Ліхтариуса і оживив казку. Найулюбленіші герої мультфільмів з'являлися один за одним і кожен показував неймовірне шоу. Вони співали про мрію, про диво, про свободу, дружбу і любов. Під супровід оркестру, з танцями, спецефектами, феєричне шоу талантів захоплювало і вражало.

Коли ведучий концерту Володимир Шпудейко сказав загадати бажання, щоб Ліхтариус його здійснив, ми побачили замружені оченята і світлі посмішки на дитячих обличчях. Вони мріяли і вірили, що їхня мрія здійсниться, якщо бути сміливим і йти до мети, як сказав Ліхтариус.

Такі заходи дуже потрібні дітям, щоб вони дивувалися, раділи, мріяли, розширяли кругозір і розкривали свої власні таланти.

Благодійний фонд Максима Шкіля допомагає відкрити двері у великий світ тим дітям, які, на жаль, не мають поруч батьків.

Ми розробили для них програми з розумового, творчого та фізичного розвитку. Прагнемо не тільки допомогти матеріально, але й подарувати увагу, показати найкраще, що є навколо, приклад, який можна наслідувати.

А ми завжди готові підтримати!