07 травня 2019

Благодійний фонд Максима Шкіля максимально підтримує спортивні ініціативи серед дітей та молоді. Окрім того, що спорт - це здоров'я, він виховує наполегливість у досягненні мети, самодисципліну, товариський дух, силу волі.

Засновник фонду Максим Шкіль щоденно тренується, веде здоровий спосіб життя, і це відображається у різноманітних спортивних програмах Фонду, підтримці талановитих спортсменів, розвитку спортивної інфраструктури, фізичному вихованню дітей.

Нині спортивне свято ініціювали самі діти: вони викликали наш фонд на футбольний матч. Теплий весняний день ми провели разом з вихованцями Центру соціально-психологічної реабілітації дітей с. Сезенків.

На свіжому повітрі грали у футбол та проводили різноманітні естафети, щоб навіть найменші діти змогли взяти участь у спортивному святі. За словами працівників центру, такі заходи вкрай необхідні, адже прививають дітям любов до спорту, оздоровлюють їх, дають їм найцінніше - увагу та спілкування.

Доречі, матч ми програли 8:2, через що зовсім не шкодуємо, адже ми відкрили для себе новий талант, майбутню зірку футболу.