12 березня 2019

Благодійний фонд Максима Шкіля запросив на один зі своїх освітніх заходів відомого українського дитячого письменника і поета Сашка Дерманського.

Сашко є призером міжнародних літературних премій, співавтором кіносценаріїв, його твори входять до шкільної програми. Вихованцям Центру соціально-психологічної реабілітації смт. Затишшя автор прочитав свої оповідання та нові вірші, підписав кожному по декілька книжок, дав відповідь на безліч питань і навіть записав інтерв'ю для шкільного проекту однієї з дівчат.

Ми чудово провели час з дітьми, багато читали, гралися новими іграшками. Керівник Центру Олена Володимирівна розповідає, що до їхнього селища дуже рідко приїздять гості, а дітям дуже важливо розширяти кругозір, спілкуватися з новими людьми, відчувати увагу до себе. Кожну зустріч з нашим Фондом вони згадують ще довго. І справді, по такій розбитій дорозі, яка починається після повороту з Одеської траси, майже неможливо їхати, через неї все населення району живе в ізоляції.

Ми, в свою чергу, вдячні Сашкові Дерманському за те, що подолав з нами усі труднощі шляху заради цих дітей. Також велика дяка видавництву АБАБАГАЛАМАГА за сприяння заходу і книжки для бібліотеки Центру.