Благодійний фонд Максима Шкіля опікується дітьми, позбавленими батьківського піклування, для їхнього всебічного розвитку і покращення їхнього майбутнього.

За допомогою комплексних розвиваючих програм, забезпечити дітям, позбавлених батьківського піклування, можливість всебічно розвиватися, а також відчувати підтримку, тепло, любов і турботу.

Діти — наше майбутнє. Незалежно від обставин та умов, в які вони потрапили, їм усім потрібні розвиваючі заняття, майстер-класи, екскурсії та пізнавальні заходи. Одна з цілей заснування Фонду — дії, спрямовані на виявлення та розвиток інтелектуальних здібностей дітей.

Займаючись мистецтвом вихованці дитячих будинків отримують велике задоволення. Адже саме так вони проявляють свою індивідуальність. Співаючи, малюючи чи граючи свої ролі під керівництвом професіоналів, наші діти долучаються до прекрасного.

Фонд працює над зростанням загальної фізичної культури, популяризуючи спорт через побудову спортивних майданчиків та куточків у дитячих-будинках, проведенням змагань між дитячими командами, підтримкою талановитих спортсменів та спонсорством поїздок на всеукраїнські та міжнародні змагання.
  • Про фонд
  • Мета
  • Напрями діяльності
  • Статті